EKBER MUTFAK - İSTANBUL

ekber-mutfak-istanbul-web-tasarım

ekber.com

İstanbul'da mutfak gereçleri sektöründe faaliyet gösteren Ekber, web sitelerinin tasarımı ve programlanması konusunda SARVON'u tercih etti.

Web Tasarım - Firmanıza Özel Web Tasarım

Web TasarımIşık efektlerinin kullanıldığı kırmızı bir blok üzerinde yer almakta olan anamenü grubuyla başlayan web tasarımı gri puantiyelerle süslenen siyah bir banner alanıyla devam ediyor. Banner alanımız da yayınlanmakta olan çarpıcı ve büyük flash animasyonumuz üzerinde firmamızın sloganları ve ürünleri yayınlanmaktadır.

Sitenin genelinde gözümüze çarpan mükemmel renk uyumu alt sayfalarda kullanılan sol menü grubumuzun tasarımında da kendisini belli etmektedir.

İçerik Yönetim Sistemi - Akıllı Web Sitesi

Türkçe ve İngilizcİçerik Yönetim Sistemie dil grubunda bulunan sayfalarda güncelleme yapmak isteyen firma yetkililerimiz yönetim panelini kullanarak kolaylıkla düzenlemeler yapabilmektedirler.

Sitemizde mevcut esnek modüllerde yayınlanan spotlarımız site içinde bağlantılar oluşturmaktadır. Kullanıcılar aynı şekilde farklı linkler oluşturabilir ya da mevcut linklerini düzenleyebilirler.

İnsan Kaynakları Formu üzerinden iş başvurusu yapan çözüm ortaklarıyla kontak kuran firma yetkililerimiz, isterlerse aynı şekilde formlar oluşturarak müşterileriyle de iletişim kurabilirler.

SEO : Google Arama Motoru Optimizasyonu

İstanbulda faaArama Motoru Optimizasyonuliyet gösteren firmamız internet pazarında kendisine yer bulabilmek için Sarvok kalitesini tercih etti.