Ayla Alüminyum - ANTALYA

web tasarım ayla aluminyum jpg

ayla-aluminyum.com.tr

Antalya'da alüminyum panjur ve kapı sistemleri konusunda hizmet vermekte olan Ayla Alüminyum, şirketi internet sitelerinin programlanması ve tasarımı konusunda SARVON'u seçti.

Web Tasarım

Ayla AlüminyWeb Tasarımum Firmasının kurumsal logosundaki kırmızı ve turkuaz renklerin kullanıldığı web tasarımı; gri tonlarda sayfanın üst bölümünü kaplayan bir imajla başlıyor. Bu resmin ortasına gölge efekleriyle süslenerek oturtulmuş flash animasyonu web tasarımımıza kurumsal bir kimlik kazandırmaktadır. büyük bir blok halinde zeminimizi oluşturan beyaz renk, üzerine kırmızı menü grubu ve spotlarla şekillenmiştir. Işık efektlerinin kullanıldığı turkuaz alanımız üzerinde yer alan menü grubumuz oldukça sade bir tasarıma sahiptir.

İçerik Yönetim Sistemi - Dinamik Web Sitesi

İçerik Yönetim SistemiAyla Alüminyum web sorumluları; devam eden projeleri, yeni ürünleri, kampanyaları, firmalarından haberleri içeren sayfalarda zaman zaman güncelleme yapması gerekebilir. Bu noktada yönetim paneline erişim sağlayıp birkaç dakikalarını ayırmaları yeterli olacaktır.

Sitemizde mevcut pekçok menü ve kategori grubu yayındadır, bunların yönetilmesi de içerik yönetim sistemimiz kullanıldığı zaman oldukça kolay bir işlemdir.

SEO: Arama Motoru Optimizasyonu

Ayla Arama Motoru OptimizasyonuAlüminyum bulunmak istediği hedef kelimelerinde, google'da bulunarak internet pazarında yerini almıştır.