Decopol - ANTALYA

Web Tasarımı Decopol

decopol.com.tr

Antalya'da dekoratif kaplama ve yapı sektöründe faaliyet göstermekte olan Decopol, web sitelerinin tasarımı ve programlanması konusunda SARVON'u tercih etti.

Web Tasarım - Özgün Tasarım

DWeb Tasarımecopol firmamızın web tasarımında kurumsal logoda kullanılan turuncu ve gri tonlar tercih edilmiştir. üst bölümde ve footer alanında desen ve ışık efekleri kullanılmıştır. Ana menü grubumuz logonun hemen yanında oldukça sade tasarımıyla kendisine yer bulmuştur. Banner alanında yer alan flash animasyon modülü sayesinde sitemizin hareketlendirilmesinin yanı sıra firmanın sloganları da çarpıcı bir şekilde yer almaktadır.

Dış mekan ve iç mekan olmak üzere iki ana kolda hizmet veren firmamız için anasayfada büyük spotlar tasarlanmıştır.

Alt sayfalarda kendine yer bulan sol menü grubumuz için de sitenin genel hatlarına uyumlu, şık bir tasarım hazırlanmıştır.

İçerik Yönetim Sistemi - Güncellenebilir Web Sitesi

İçerik Yönetim Sistemiİçerik yönetim sistemimizi kullanan Decopol firması web yetkilileri, Türkçe, İngilizce ve Rusca dil gruplarında bulunan sayfaları kolaylıkla güncelleyebilmektedir.

Yönetim panelimizi kullanan, birkaç dakika da boş vakti olan müşterilerimiz yeni sayfalar, menü grupları, animasyonlar oluşturabilirler.

Sitemizde form oluşturma modülü kullanılarak hazırlanmış olan; bayilik talep formu, iş başvuru formu, iletişim formu gibi gibi pekçok form hazırlanmıştır. Bunların üzerinden ziyaretçileriyle iletişim kurabilmektedir.

SEO: Google Arama Motoru Optimizasyonu

PoliüretArama Motoru Optimizasyonuan kaplama ve yalıtım sistemleri, son yıllarda oldukça hızlı bir şekilde gelişme göstermiştir, dolayısıyla oldukça çekişmeli bir pazar oluşmuştur. Bu pazarda yerini almak isteyen Decopol firmamız web işleri konusunda Sarvon kalitesini tercih etmiştir.