Efedeniz Mühendislik - ANTALYA

web tasarım efe deniz kiyi jpg

efedeniz.com

Antalya'da deniz ve kıyı yapıları inşaatı ve projelendirmesi konusunda hizmet vermekte olan Efedeniz Mühendislik, şirketi internet sitelerinin programlanması ve tasarımı konusunda SARVON'u seçti.

Web Tasarım - Firmanıza Özel Web Tasarımı

Web TasarımEfedeniz Mühendislik firmamızın kurumsal logosunda da kullanılan mavi renk tercih edilmiştir. Banner alanında kullanılan babun flash animasyonu firmanın faaliyet alanlarıyla ilgili resimler dönmektedir.

Banner alanın hemen altında bulunan footer alanında biraz daha açık tonda bir mavi tercih edilmiştir. Metinlerimizin beyaz fontu kolay okunabilir ve gözü yormamakatadır.

Sol Modül konumunda yayınlanan esnek modülde firmamızın önem verdiği sayfalar için yapılan spot tasarımları yer almaktadır.

İçerik Yönetim Sistemi - Dinamik Web Sitesi

İçerik Yönetim Sistemiİçerik yönetim sistemimizi kullanan Efedeniz Mühendislik firması web yetkilileri sitemizde her türlü düzenleme yapma konusunda tam yetkilidirler. Yeni sayfalar oluşturmak, menü grupları meydana getirmek, flash animasyonlar yapmak gibi işlemleri yönetim panelimizi kullanarak kolaylıkla yapabilirler.

Web yetkilileri, başka bir kıyı kanunu spotunda olduğu gibi, başka bir web sitesine link vermek istediklerin gerek metin, gerek resimleri kolaylıkla link olarak atayabilirler.

SEO: Arama Motoru Optimizasyonu

Arama Motoru OptimizasyonuEfedeniz Mühendislik firmamız internet pazarında yer almak için tercih ettiği Sarvon'dan aldığı hizmetler sonunda bulunmak istediği kelime ve kelime gruplarında bulunmanın ticari başarısını yaşamaktadır.