Medo Tente - ANTALYA

medo-tente-web-tasarım

medotente.com

Antalya'da tente ve branda çeşitleriyle hizmet vermekte olan Medo Tente, web sitelerinin tasarımı ve programlanması konusunda SARVON'u tercih etti.

Web Tasarım - Özgün Tasarım

Web TasarımGri bir zeminle başlayan web tasarımı iç içer ufalan hatlardan oluşmuştur. İlk hatta menü grubu, kurumsal logo,slogan ve ışık efekleri yer almaktadır. İkinci hatta ise banner alanı, anamenü grubu ve metinlerin bulunduğu zemin yer almaktadır. Banner alanında yayınlanmakta olan flash animasyonumuz oldukça çarpıcı bir yapıya sahiptir.

Minder çeşitleri, kumaş kataloğu, iletişim formu ve ziyaretçi defteri gibi en önemlü sayfaları için spot tasarımı yapılıp esnek modüller aracılığıyla yayınlanmaktadır.

İçerik Yönetim Sistemi

İçerik Yönetim SistemiYönetim Panelini kullanan Medo Tente firmamız sitelerini istedikleri gibi güncelleyebilmektedirler.

Ürünlerimizin herbiri için oluşturulmuş olan mini flash galerileri kolaylıkla güncelleyebilirler. Yeni ürün grupları oluşturmak ve bunlara resim, metin ve animasyon gibi öğeler eklemek oldukça basit bir işlemdir.

Form oluşturma modülü kullanılarak oluşturulmuş olan iletişim ve sipariş formları yardımıyla müşteriyle kolaylıkla kontakt kurabilir.

SEO: Google Arama Motoru Optimizasyonu

Medo Tente firmamızArama Motoru Optimizasyonu Google arama motorunda bulunmak istediği kelime ve kelime gruplarında bulunabilmenin ticari başarısını yaşıyor.