Orjinal Pencere ve Kapı Sistemleri - ANTALYA

web tasarım orjinal pencere jpg

orjinalpencere.com

Antalya'da pencere ve kapı sistemlerinin üretimini ve satışını yapmakta olan Orjinal Pencere ve Kapı Sistemleri Şti. Web sitelerinin tasarımı ve programlanması konusunda SARVON'u tercih etti.

Web Tasarım - Kurumsal Web Tasarımı

Web TasarımOrjinal Pencere ve Kapı Sistemleri firmasının web tasarımı yapılırken kurumsal bir yapı kurulmaya özen gösterilmiştir. Logomuzda kullanılan renkler site genelinde de tercih edilmiştir.

Firmamızın sloganı site tasarımına uyumlu ışıklarla süslenerek flash animasyon olarak sitemize eklenmiştir.

Banner alanında yayınlanan babun flash animasyon modülü ile sitemize hareketlilik kazandırılmak istenmiştir.

Firmamız için önemli olan sayfaların her biri için renk geçişleri ve ışık efektlerinin kullanıldığı spot tasarımı yapılıp, esnek modül üzerinden yayınlanmıştır.

İçerik Yönetim Sistemi - Güncellenebilir Web Sitesi

Türkiye'İçerik Yönetim Sisteminin en gelişmiş içerik yönetim sisteminin kullanıldığı web sitemizde, firma yetkilileri sitelerinde istedikleri bütün düzenlemeleri yapabilmektedirler.

Yönetim Panelimiz sayesinde, web sitesine yeni sayfalar oluşturmak, varolan sayfaları güncellemek birkaç dakikamızı ayırarak kolaylıkla üstünden gelebileceğiniz işlemler.

Form oluşturma modülü kullanılarak oluşturulan formlarımız sayesinde yetkililer ve ziyaretçiler arasında iletişim kurulmaktadır.

SEO: Arama Motoru Optimizasyonu

Arama Motoru OptimizasyonuOrjinal Pencere ve Kapı Sistemleri firmamız Google'da bulunmak istedikleri anahtar kelime ve kelime gruplarında bulunarak internet piyasasındaki yeri almıştır.