Ekinox Kartuş Toner Dolum - ANTALYA

Web Tasarım Ekinox

ekinoxtr.com

Antalya'da kartuş ve toner dolum makinalarının imalat ve satışını yapmakta olan Ekinox şirketi, web sitelerinin tasarımı ve programlanması konusunda SARVON'u tercih etti.

Web Tasarım

Web TasarımFirmanın kendi kurumsal renklerinin kullanıldığı web tasarımında, gri zemin üzerine mor ışık hüzmeleri oluşturulmuştur. Şüphesiz banner alanında yer alan ve ürünlerin sergilendiği flash animasyonu oldukça dikkat çekicidir. Metinlerimiz için zemin üzerinde gözü yormayan gri renk tercih edilmiş, mor ve sarı olarak belirlenen başlıklarla son halini almıştır.

Foto Galeri sayfamızda kullanılan turna mini flash galerisi sayesinde resimlerimiz sergilenirken sağ panelinde klavuz resimleri yer almaktadır. İstediğimiz resmin üzerine gelerek geçiş yapmamızı sağlar.

Ürünlerimiz sayfasında kullanılan kırkayak flash animasyonu sayesinde ürün resminin üzerine tıklandığı zaman ilgili sayfaya gitmeyi sağlayan bir yapı oluşturulmuştur.

İçerik Yönetim Sistemi- Güncellenebilir Web Sitesi

Ekİçerik Yönetim Sistemiinox Kartuş Toner Dolum firmamız, Türkiye'nin en gelişmiş içerik yönetim sistemi olan Sarvon Yönetim Panelini kullanmaktadır. Yönetim paneli üzerinden İngilizce ve Türkçe sayfalar üzerinde güncelleme yapmak ve yeni sayfalar oluşturmak oldukça kolay bir işlemdir.

Sayfalarımızda daha önceden oluşturulmuş olan flash animasyon modüllerini düzenleyebildikleri gibi yeni modülleri de basit birkaç işlemle oluşturabilirler.

Sitemizde kullanılan arama modülü ile site içi arama yapılabilmektedir.

SEO: Arama Motoru Optimizasyonu - Google'da Bulunabilen Web Siteleri

Arama Motoru OptimizasyonuEkinox Kartuş Toner Dolum firmasının Google arama sonuçlarından ufak bir derleme, satış departmanızla iletişime geçmeniz halinde arama motoru optimizasyonu konusundaki başarımıza daha yakından şahit olacaksınız.