Eska-s Güvenlik Sistemleri - KONYA

Web Tasarımı Eskas Güvenlik Sistemleri

eska-s.com

Merkezi Konya olan ve Antalya Şubesi ile güvenlik sistemleri konusunda hizmet vermekte olan Eska-s, web sitelerinin tasarımı ve programlanması konusunda SARVON'u tercih etti.

Web Tasarım - Özgün Tasarım

EskaWeb Tasarım-s Güvenlik Sistemleri'nin web tasarımı yapılırken, logoda kullanılan sarı ve kahve rengi tonlar tercih edilmiştir. Anamenü nün arkaplanında çarpıcı ışık geçişleri kullanılmıştekn, site genelininin arkaplanı desenler ve ışık efekleriyle şekillenmiştir. Logonun hemen altında kendine yer bulan banner alanında kullanılan flash animasyon modülüne eklenen her resim için zemine uygun bir tasarım ve düzenleme yapılmıştır.

Referanslar sayfasında yer alan sektörel kategorilerin her biri için bir tasarım çalışması yapılıp, ilgili sayfada link verilerek yayınlanmıştır.

İçerik Yönetim Sistemi

İçerik Yönetim SistemiEska-s Güvenlik Sistemleri web sitesi, Sarvon içerik yönetim sistemini kullanmaktadır. Yazılımımızı kullanan yetkililer, mevcut sayfalarda güncelleme yapmak, yeni sayfalar ve menü grupları oluşturmak gibi işlemleri sadece birkaç dakika içinde yapabilmektedirler.

Yönetim panelimiz üzerinden, sayfalarımızda videolar yayınlayabilir resimler ekleyebiliriz.

SEO : Arama Motoru Optimizasyonu - Google'da Bulunan Web Siteleri

EArama Motoru Optimizasyonuska-S Güvenlik Sistemleri firmamız web işlerinde Sarvonu tercih ederek, internet piyasasında kendi sektöründe yer almanın ticari başarısını yaşamaktadır.