BLOG

Web Tasarımı ve SEO Hakkında Bilmeniz Gerekenler

Kullanıcı deneyim (UX) ile bir SEO stratejisi birlikte ilerler.

Tasarım; kullanıcı deneyimlerini geliştirmek, kullanıcıların web sayfalarında daha fazla vakit harcamasını sağlamak ve kullanıcılarınızın web sitenizi terk etmelerini önlemek için vardır. Bu şekilde sıçrama oranları düşer ve kullanıcılarınız müşterilerinize dönüşür.

Web Tasarımlarında Öğrenilebilirlik

Bir web tasarımı size çok net ve kolay gelebilir ama farklı deneyimlere sahip, farklı bir kullanıcı için bu tasarım tamamen farklı görünebilir. Bir web tasarımı yaparken, kullanıcıların kolaylıkla anlayabileceği, net bir tasarım yapmak çok önemlidir.

Web Tasarımcıları İçin 4 SEO Tavsiyesi

Web tasarımları; markaların online dünyadaki kimlikleridir. Ziyaretçileri web sitenize bağlayan, kullanıcılara kaliteli kullanıcı deneyimi sunan ve onları müşteriniz yapan şey tasarımdır ancak bütün bunların gerçekleşmesinin tek yolu web sitenizin arama sonuçlarından trafik almasıdır. Web tasarımları için arama motoru optimizasyonunu anlamak, bir tasarımın ilk aşamaları için hayati önem taşır.

Başarılı Bir SEO Stratejisi İçin Arama Niyetini Anlamak

Bir web tasarımına sahip olmanın yeni müşteriler kazanmaya yeteceğine inanmak, küçük işletmeler arasında oldukça yaygın bir yargıdır.

Ne yazık ki bu doğru bir yargı değil. Web siteniz yalnızca markanızın online kimliğidir.