Web Tasarımcılar İçin Faydalı Araçlar 2015

Web Tasarımcılar İçin Faydalı Araçlar 2015

Web geliştirici ya da web tasarımcı olarak işinize faydalı olabilecek en iyi kaynakları bulmak her zaman kolay olmayabilir. Bunun sebebi çoğunlukla çok fazla sayıda araç olması ve onları seçecek yeterli zamanınızın olmamasıdır. Bu sebeple sizler için zaman ayırdık ve araştırdırk. Web tasarım ya da grafik tasarım sürecinizde işinize yarayacak, size zaman kazandıracak ve müşterilerinize sunabileceğiniz geniş bir servis yelpazesi sunuyoruz.

1. Notism

tasarım üzerine notlar alabilirsiniz

Web tasarımcıların hazırladığı tasarımları ekip arkadaşları ve müşterileri ile paylaşıp, tasarımlar hakkında geri bildirim alabilecekeri bir servis.

2. Fire Checkout

en gelişmiş magento şablonu

Tek sayfa magento satın alma servisi ile e-ticaret platformu olarak magento kullanmayı tercih eden web geliştiriciler tarafından ilgiyle kullanılan bir e-ticaret servisi.

3. Pintastic – The Pinboard Social network script

kendi pinterest uygulamanızı geliştirin

Pintastic bir pinterest klonudur. Tıpkı pinterest gibi çalışan kendi uygulamanızı kolayca bu servis sayesinde oluşturabilirsiniz.

4. PowerMockup

powerpoint sunumlarınız artık daha güçlü

PowerMockup bir powerpoint servisidir. Web tasarımcılar tarafından sunumlarını sade powerpoint uygulamasına göre çok daha etkili yoldan yapabilecekleri bir araç olarak kullanılmaktadır.

Web sitenizi ya da mobil uygulamanızı muhteşem ikon paketleri ile donatmak istiyorsanız bir tasarımcı olarak iconbeast servisini mutlaka incelemelisiniz.

5. Getsy – Pazaryeri Scripti

kendi pazaryeri uygulamanızı geliştirin

Kurulumu ve kullanımı kolay bu php scripti ile kendi pazaryeri uygulamanızı geliştirebilirsiniz.

6. Argento Template

gelişmiş bir magento şablonu

E-Ticaret uygulaması olarak magento kullanmayı tercih eden web tasarımcılar tarafından kullanılabilecek oldukça gelişmiş bir magento şablonu.

7. actiTIME

zaman yönetimi yazılımı

Zamanı daha iyi yönetmek isteyen web geliştirici ve tasarımcı ekipler için hazırlanmış zaman takip uygulaması.

8. actiPLANS

zaman yönetimi uygulaması

Bir diğer zaman yönetimi uygulaması.

Paylaş Facebook Twitter E-Mail Whatsapp